Zespół GVG Mieszkania

O nas

Od 2014 roku działamy na rynku nieruchomości. Obsługujemy około 300 najemców w Łodzi dla naszych Inwestorów z całej Polski (i zagranicy). Przygotowujemy sprawdzone i rentowne mieszkania na wynajem.

Zapraszamy Państwa do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych Klientów.

Jeremiasz Gorzędowski

Prezes Zarządu

Od 2014 r. aktywnie inwestuje w mieszkania oraz świadczy szerokie usługi dla innych inwestorów na rynku mieszkaniowym w Łodzi.

Wynajmuje własne mieszkania, zarządza mieszkaniami klientów, podnajmuje, flipuje i przygotowuje gotowce inwestycyjne, w tym jako Ekspert Rynku Lokalnego we współpracy ze spółką Inwestycje Hryniewicz.pl.

Od wielu lat nieprzerwanie prowadzi i nadzoruje remonty w blokach, wieżowcach, kamienicach oraz w domach. Ekspert ds. remontów Edukacji Inwestowania w Nieruchomości.

Prowadzi szeroką działalność edukacyjną poprzez blog zainwestowani.pl, podcast „Inwestowanie w mieszkania”, książki m.in. „Remonty. Podręcznik Inwestora” oraz kompleksowe szkolenia online, m.in. „Szkoła Remontowania dla inwestorów”, „Profesjonalne Mikrokawalerki”, „ERL-flipuj i zarabiaj więcej”.

Artykuły i komentarze Jeremiasza dla Forbes.pl znajdziesz tutaj:

Posłuchaj odcinka podcastu z Jeremiaszem tutaj:

Wojciech Wójcik

Wspólnik

Ekspert ds. remontów i pozyskiwania nieruchomości. Od 2012 zajmuje się remontami, a od 2015 prowadzi firmę remontową, ma na koncie ponad 400 realizacji zakończonych sukcesem. Specjalizuje się w określaniu potencjału mieszkania, nadzoruje remonty, optymalizuje zakupy. Uwielbia rozmawiać z ludźmi. Współpracuje i doradza firmom takim jak Leroy Merlin.

Posłuchaj odcinka podcastu tutaj:

Katarzyna Gorzędowska

Członek Zarządu

Od 2014 r. inwestuje w mieszkania oraz prowadzi kilka spółek działających w obszarze inwestycji mieszkaniowych w Łodzi (zarządzanie najmem, sprzedaż
mieszkań inwestycyjnych, remonty), współautorka bloga zainwestowani.pl  i podcastu „Inwestowanie w mieszkania”, redaktorka książki „Pomysł do wynajęcia 2” oraz wydawca książki „Remonty.Podręcznik Inwestora.”, a także wydawca kursów online dla branży nieruchomości.

Posłuchaj odcinka podcastu tutaj:

Porównaj Nieruchomości

Dalej